اپلیکیشن CLASSIC CENTRAL LITE چیست؟

کلاسیک سانترال یک اپلیکیشن ویژه سیستم عامل اندروید است که گوشی شما را تبدیل به یک مرکز نظارت و مانیتورینگ می‌کند.

 

 مانیتورینگ چیست؟ 

نظارت بر تعدادی سیستم حفاظتی را مانیتورینگ (Monitoring) یا پایش می‌نامیم. مثل نظارت بر دزدگیر‌های یک شهرک، یک پاساژ یا شعبات یک بانک برای اطلاع از وضعیت فعال و غیرفعال شدن سیستم‌ها ، آلارم آن‌‌ها و سایر اتفاقات محل نصب.

 

 کلاسیک سانترال لایت برچند سیستم نظارت می‌کند؟ 

حداکثر 8 سیستم حفاظتی را می‌توان با یک گوشی مانیتور کرد. در صورتی که بیش از این تعداد سیستم وجود داشته باشد می‌توان از اپلیکیشن CLASSIC CENTRAL که روی تبلت با سیستم عامل اندروید نصب می‌ شود، استفاده کرد؛ این اپلیکیشن می‌تواند بر 48 سیستم نظارت کند.

 

 آیا برای استفاده از کلاسیک سانترال لایت نیاز به سیم‌کشی جدید است؟

خیر؛ کلیۀ سیستم‌های حفاظتی که از Classic G1 Ultra استفاده کرده اند، می‌توانند بدون هیچ تغییری به کلاسیک سانترال متصل شوند. برای این کار کافیست شماره سیم‌کارت تبلت در حافظۀ 90 تلفن‌کنندۀ G1 Ultra ذخیره شود.G1 به صورت خودکار اتفاقات را از طریق پیامک برای سانترال ارسال خواهد کرد.

 

 آیا G1 Ultra برای اینکار نیاز به ارتقا دارد؟

خیر، کلیۀ دستگاه‌ها ی G1 Ultra این قابلیت را داشته و نیازی به ارتقا ندارند.

 

 آیا کلاسیک سانترال می‌تواند دزگیر‌‌ها را فعال و غیرفعال کند؟

بله؛ اما ایجاد این قابلیت کاملاً در اختیار صاحب هر دزدگیر است. با تلفن‌کنندۀ G1 Ultra می‌توانید این قابلیت را تنظیم کرده و به سانترال دسترسی کنترل بدهید. در این صورت سانترال می‌تواند از راه دور دستگاه را روشن و خاموش و یا سیم‌کارت آنرا شارژ کند. اگر این ویژگی غیرفعال باشد سانترال فقط از اتفاقات و آلارم‌های سیستم مطلع می‌شود ولی کنترلی روی آن نخواهد داشت.

 

 چه اتفاقاتی روی سانترال قابل مشاهده است؟

کلیۀ اتفاقاتی که از طریق گزارش برای مدیر سیستم ارسال می‌شود برای کلاسیک سانترال هم ارسال می‌شود؛ مانند، فعال و غیرفعال شدن، شماره ریموت عمل کننده و شماره زون تحریک شده و...

 

 آیا زمان اتفاقات نیز در سانترال ذخیره می‌شود؟

بله؛ زمان و تاریخ کلیۀ اتفاقات در کنار آن‌‌ها نمایش داده می‌شود. سانترال دارای تقویم هجری شمسی و میلادی است؛ همینطور کاربر می‌تواند زبان فارسی یا انگلیسی را انتخاب کند.

 

 آیا می‌ توان از اطلاعات کلاسیک سانترال لایت نسخۀ پشتیبان تهیه کرد؟

بله اپلیکیشن امکان ذخیره نسخۀ پشتیبان از کلیۀ اطلاعات سانترال دارد. فایل نسخۀ پشتیبان را می‌توان به هر سیستم دیگری منتقل نمود و بازیابی کرد.

 

 چه تعداد اتفاق در سانترال ذخیره می‌شود؟

با توجه به ظرفیت بالای حافظه گوشی‌ها تقریباً محدودیت عملی برای تعداد اتفاقات ذخیره شده نیست و می‌توان اطلاعات سال‌‌ها کار را در سیستم حفظ کرد.

 

 آیا می‌توان اپلیکیشن سانترال لایت را روی تبلت موبایل نیز نصب کرد؟

خیر توصیه می‌شود برای تبلت‌ها از اپلیکیشن کلاسیک سانترال استفاده شود.

 

 نحوۀ نمایش اطلاعات چگونه است؟

کلیۀ اطلاعات به صورت بسیار منظم و کاربرپسند به صورت جدول و همچنین روی نقشه بر اساس موقعیت ایستگاه‌‌ها نمایش داده می‌شود.

 

 هزینۀ کلاسیک سانترال لایت چقدر است و چگونه می‌توان آنرا تهیه کرد؟

الکترونیک کاران افتخار دارد که این اپلیکیشن پیشرفته را بصورت رایگان در اختیار همکاران و کاربران قرار می‌دهد. شما می‌توانید این اپلیکیشن را از بخش دانلود های سایت کلاسیک  دریافت کنید.

 

 ویدئوی آموزشی اپلیکیشن مانیتورینگ کلاسیک (Classic Central) معرفی، نصب و استفاده

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

درهمین زمینه