CLASSIC PULSE چیست؟

کلاسیک پالس یک سنسور بی‌سیم آهنربایی (مگنت بی‌سیم) است که باز‌شدن در یا پنجره را بدون نیاز به سیم‌کشی، به سیستم حفاظتی اطلاع می‌دهد.

 

 CLASSIC PULSE چگونه کار می‌کند؟

کلاسیک پالس از دو قسمت فرستنده و آهنربا تشکیل شده که در کنار یکدیگر نصب می‌شوند. فرستنده با دور‌شدن آهنربا باز شدن در و پنجره را تشخیص داده و به دزدگیر موج می‌فرستد و اگر دزدگیر فعال باشد آژیر به صدا در می‌‌آید.

 

 CLASSIC PULSE چگونه نصب می‌شود؟

معمولاً فرستنده روی چهارچوب یا لنگه ثابت و آهنربا روی لنگه متحرکِ در نصب می‌شود. چسب دوطرفه و پیچ لازم برای نصب در جعبه دستگاه قرار دارد.

 

 CLASSIC PULSE چه امتیازی نسبت به چشمهای مادون قرمز دارد؟

در محیط‌هایی که احتمال وقوع آژیر بی‌مورد در اثر جریان هوا یا حرکت موجودات وجود دارد، مگنت بی‌سیم راه حل مناسبی است. همین طور مگنت بی‌سیم ایمنی محل را افزیش می‌دهد؛ زیرا به محض باز‌شدن در و قبل از ورود افراد به محیط، سیستم آژیر می‌کشد.

 

 CLASSIC PULSE به چه دستگاه‌هایی ست می‌شود؟

کلاسیک پالس به تمامی‌ دستگاه‌های Z4 Ultra و دستگاه‌هایی که ریموت‌های GIGACODE PRO، GIGACODE 64bit+ یا GIGACODE S دارند، ست می‌شود. (توجه نمایید مگنت پالس به دستگاه‌های GIGACODE 64bit بدون +، ست نمی‌شود.)

 

 CLASSIC PULSE هر چند وقت یکبار نیاز به تعویض باتری دارد؟

همراه دستگاه، یک باتری لیتیوم CR2032 مرغوب ارائه شده است. عمر این باتری به شرایط محیطی و دفعات بازشدن در (تحریک‌شدن مگنت) بستگی دارد. در شرایط متعارف دستگاه بدون نیاز به تعویض باتری بیش از یکسال کار می‌کند.

 

 چه تعداد CLASSIC PULSE می‌توان به یک سیستم حفاظتی ست کرد؟

Z4 Ultra تا 15 سنسور بی‌سیم، شامل مگنت و چشم، می‌پذیرد. هر سنسور بی‌سیم به ترتیب ست‌شدن روی دستگاه شماره‌گذاری می‌شود که هنگام آژیر این شماره در پیامک مربوط قید می‌گردد. به علاوه با نامگذاری هر یک از سنسور‌ها بوسیله اپلیکیشن CLASSIC SETUP، نام دلخواه شما نیز در پیامک ذکر می‌‌شود.

نمونه پیامک ارسالی سیستم حفاظتی وقتی سنسور بی سیم ایجاد آژیر کند

 

 آیا برای استفاده از CLASSIC PULSE نیاز است نرم‌افزار Z4 ULTRA و G1 Ultra ارتقا داده شود؟

خیر؛ کلیۀ مدل‌های Z4 ULTRA و G1 ULTRA بدون نیاز به ارتقا با کلاسیک پالس کار می‌‌کنند.

 

 

بیشتر ببینید:

  فیلم  آموزشی نصب و راه اندازی مگنت بی سیم CLASSIC PULSE

 

 

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

درهمین زمینه